Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | diesel |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 380 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 2540 cm³ |
| Model motor | 4DW92 |
| Sistem racire | сu lichid |
| Capacitate rezervor | 50 l |
| Consum combustibil | 7.2 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 9 l |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 24 kW |
| Putere maxima | 26 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 1800x740x825 mm |
| Greutate | 679 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Hyundai DHY30L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.