Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | diesel |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230/400 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Consum combustibil | 2.5 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 2.6 l |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 12 kW |
| Putere maxima | 13 kW |
| Puterea de curent | 30 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 1110x660x680 mm |
| Greutate | 257 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957005812 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Kraft&Dele KD152 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.