Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Model motor | QL210F |
| Putere | 7.5 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Consum combustibil | 1.2 l/ora (p-u 70%) |
| Nivel zgomot | 90 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 4.5 kW |
| Putere maxima | 4.8 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Greutate | 35.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957005805 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Kraft&Dele KD194 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.