Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 208 cm³ |
| Model motor | AP170F |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Autonomie | 11 h |
| Nivel zgomot | 73 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 3 kW |
| Putere maxima | 3.2 kW |
| Puterea de curent | 13 А |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 570x440x480 mm |
| Greutate | 35 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Senci |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Senci SC3200iF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.