Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 2500 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 400 l/min |
| Volum rezervor | 100 l |
| Alimentare | priza |
| Greutate | 50 kg |
| Altele | 220 V |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 4606059030898 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Вихрь KMП-400/100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.