Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 53.5 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 2.1 l |
| Capacitate baie de ulei | 0.25 l |
| Puterea activă | 0.9 kW |
| Putere maxima | 1 kW |
| Puterea de curent | 3.9 А |
| Greutate | 15 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stager |
| Cod EAN | 2009020039104 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Stager YGE1000i sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.