Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220/240 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 80 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 4.4 l |
| Capacitate baie de ulei | 0.35 l |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Puterea activă | 1.8 kW |
| Putere maxima | 2 kW |
| Puterea de curent | 7.8 А |
| Greutate | 17.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6976057334747 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Total Tools TP523006 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.