Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 140 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 6 l |
| Autonomie | 6 h |
| Consum combustibil | 1.15 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 0.4 l |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 3 kW |
| Putere maxima | 3.2 kW |
| Puterea de curent | 13 А |
| Greutate | 25 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6976057333375 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Total Tools TP535006 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.