| Tip grătar | deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1800 W |
| Termostat reglabil | da |
| Carcasă | aluminiu , plastic |
| Culoare | sur |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Dimensiuni | 555x293x120 mm |
| Greutate | 3.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gorenje |



















