| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Imitație sonoră a lemnului de foc trosnind | nu |
| Termostat | nu |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | încorporabil |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 1280x180x400 mm |
| Greutate | 20 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 6902152868733 |









