Caracteristici generale
| Tip | capsulă |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.6 litri |
| Presiune | 19 bar |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 25.5x9.7x26.5 cm |
| Altele | Compatibil cu capsule: Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitaly, Tchibo Cafissimo, Jacobs (capsule mici), LOR, ESE |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575911100 |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Adler AD-4386 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.