Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø155 mm |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 460x240x70 mm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 3.5 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 684079968203 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Ardesto ECS-J220G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.