Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 1.2 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Dimensiuni arzător | Ø190 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 290x297x90 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.75 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820268320070 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Maestro MR-773-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.