Caracteristici generale
| Numarul coşuri | 3 |
| Capacitate coşuri | 3/3/3 l |
| Material coşuri | plastic |
| Recipient pentru orez | da |
| Raft pentru oua | da |
| Capacitate rezervor de apa | 1.2 l |
| Alimentare cu apă | da |
| Tip de gestionare | mecanic |
| Putere | 800 W |
| Indicator pornire | da |
| Indicator nivel apă | da |
| Cronometrul | da |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 456x322x252 mm |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.8 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045380019379 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de gătit cu aburi Tefal VC204810 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.