| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | wok |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 78 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | minerală |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Indicator de încălzire | da |
| Greutate | 1060 gr |
| Culoarea | negru |
| Greutatea brută | 1.38 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430322844 |
























