Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 500 W |
| Turația in gol | 3100 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 68 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 3 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.5 m |
| Greutatea | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Bosch GST 680 (06015B4020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.