Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 710 W |
| Turația in gol | 700-3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 85 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Reglare viteza cursa | da |
| Valiză | da |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Greutatea | 2.8 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încarcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crown |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Crown CT25003HX BMC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.