Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 720 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 110 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Menținerea vitezei | da |
| Greutatea | 2.2 kg |
| Specificații suplimentare | cheie hexagonală ,
adaptor pentru aspirator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Hikoki CJ110MVUTZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.