Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 2300 W |
| Turația în gol | 4200 min‾¹ |
| Alimentare | priză |
| Adancimea de tăiere la 90° | 85 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 65 mm |
| Diametrul al pânzei | 255 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 25.4 mm |
| Altele | 1 disc inclus |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4061349223068 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular Stark CS-250 Profi(180020065) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.