Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Turația în gol | 5000 min‾¹ |
| Alimentare | priză |
| Adancimea de tăiere la 90° | 62 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 47 mm |
| Diametrul al pânzei | 190 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 30 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular AEG KS12-1 (4935472006) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.