Caracteristici generale
| Turația in gol | 800 - 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 23 mm |
| Acţiune de pendul | 5-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 135 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Valiză | nu |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Specificații suplimentare | fara baterie si incarcator in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Makita DJV185Z sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.