Caracteristici generale
| Turația in gol | 3500 min‾¹ |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 120 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Motor fără perii | da |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Lumina | da |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Greutatea | 2.1 kg |
| Specificații suplimentare | fara baterie si incarcator in set |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Hyundai JS20X-26 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.