| Tip auto | crossover |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 10000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 4 |
| Putere unui singur motor | 45 |
| Viteza maxima | 8 km/h |
| Greutate maxima a copilului | 50 kg |
| Număr de locuri | 2 |
| Scaune moi | da |
| Uși cu deschidere | da |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 124x82,6x81 |
| Culoare | rosu |
| Telecomanda | da |
| Muzica | da |
| Timp de incarcare a bateriei | 12 ore |
| Iluminare | da |
| Greutate | 19.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8600023569236 |









