Caracteristici generale
| Tip auto | sedan |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 6 V |
| Capacitate bateriei | 4500 mAh |
| Numărul de baterii | 2 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Greutate maxima a copilului | 50 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Uși cu deschidere | da |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Material roți | EVA |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 120x75x52 |
| Culoare | rosu |
| Muzica | da |
| Timp de mers continuuu | 60 min |
| Iluminare | da |
| Greutate | 18.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Essa Toys |
| Cod EAN | 2020093000501 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașinuța electrica Essa Toys Red (C2103) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.