Caracteristici generale
| Tip | kart |
| Virsta | de la 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Gabarite | 108x62x61 cm |
| Material roți | EVA |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8600023569328 |
Specificațiile și imaginile produsului Kart cu pedale ChiToys Mercedes Benz Black (MX610/1 neagra) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.