| Tip auto | cvadraciclu |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 4 |
| Putere unui singur motor | 30 |
| Viteza maxima | 4 km/h |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 88x50x57,5 |
| Culoare | negru |
| Telecomanda | nu |
| Muzica | da |
| Timp de incarcare a bateriei | 12 ore |
| Iluminare | da |
| Greutate | 13.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Little |
| Cod EAN | 8600023569755 |









