Caracteristici generale
| Tip auto | crossover |
| Model de mașină | Range Rover |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Putere unui singur motor | 35 |
| Greutate maxima a copilului | 20 kg |
| Uși cu deschidere | da |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 108x67x52 |
| Culoare | alb |
| Telecomanda | da |
| Muzica | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RT |
| Cod EAN | 2009020022878, 8600023568840, 8600586479990 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașinuța electrica RT Range Rover White (RRE99) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.