| Puterea motorului | 3000 W |
| Tensiunea acumulatorului | 60 W |
| Capacitatea bateriei | 30 Ah |
| Autonomie de parcurs | 50 km |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Frână din față | hidraulic |
| Frână din spate | hidraulic |
| Încărcătură maximă | 150 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Picior de sprijin | da |
| Oglinzi | da |
| Culoare | gri |
| Greutate | 83 kg |
| Specificații suplimentare | dimensiunea roții față 90/80-17 , dimensiunea roții spate 110/70-17 , viteza maximă - 45 km/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Super Soco |









