| Puterea motorului | 2000 W |
| Tensiunea acumulatorului | 60 W |
| Capacitatea bateriei | 30 Ah |
| Autonomie de parcurs | 50 km |
| Timp de încărcare | 7 h |
| Frână din față | pe disc |
| Frână din spate | pe disc |
| Încărcătură maximă | 150 kg |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Picior de sprijin | da |
| Afisaj LED | da |
| Oglinzi | da |
| Culoare | negru/bej |
| Greutate | 76 kg |
| Specificații suplimentare | dimensiunea roții față 90/90-12 , dimensiunea roții spate 90/90-120 , viteza maximă - 45 km/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Super Soco |









