Caracteristici generale
| Tip | încalzitoare |
| Putere | 100 W |
| Material | flis |
| Numărul moduri | 3 |
| Culoarea | gri |
| Tipul de curățare | spalarea la masina la 30°C |
| Dimensiuni (LxL) | 40x30 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TermoMax |
| Cod EAN | 3800139230302, 3800139230319 |
Specificațiile și imaginile produsului Termofor TermoMax TU4030 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.