| Puterea motorului | 8000 W |
| Viteza maxima | 120 km/h |
| Capacitatea bateriei | 40000 mAh |
| DDiametrul roții | 11 " |
| Limită de greutate | 130 kg |
| Kilometraj autonom | 110 km |
| Timp de încărcare | 6 h |
| Frână | de faţă , Maguro din spate |
| Material | aluminiu , oţel |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 55x144x76.2 cm |
| Greutatea | 65 kg |
| Faza lungă | da |
| Producător | AdaSmart |



