| Puterea motorului | 3200 W |
| Viteza maxima | 80 km/h |
| Capacitatea bateriei | 30000 mAh |
| DDiametrul roții | 10 " |
| Limită de greutate | 125 kg |
| Kilometraj autonom | 80 km |
| Timp de încărcare | 7 h |
| Frână | față (hidraulic) , spate (hidraulic) |
| Material | aluminiu , oţel |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 137x70x120 cm |
| Greutatea | 45 kg |
| Design pliabil | da |
| Faza lungă | da |
| Producător | AdaSmart |
| Cod EAN | 2009997393094 |







