| Tip | mop electric |
| Lățimea de lucru a rolei | 30 cm |
| Culoarea | galben |
| Dimensiuni | 131.4x34.7x30.7 cm |
| Greutate | 4.5 kg |
| Echipamente | 2 duze de apă |
| Specificații | Debit de apă la 4 bar: max. 180 l/h , consum de energie: 0,3 kW , viteză perie: 800 rpm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |




