| Serie | Jemchiujina |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | wenge deschis |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | frasin perla |
| Material fațadă | MDF |
| Lungimea | 204 cm |
| Lățime | 162.5 cm |
| Înălţime tăblie cap | 105.5 cm |
| Loc de dormit | 140x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără lamele și saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | КМК |
| Cod EAN | 2009885033859 |









