| Destinaţie | pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 206.5 cm |
| Lățime | 156.8 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Culoare carcasă | stejar sonoma trufă |
| Culoare fațadă | stejar sonoma trufă/wenge magie |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009020002351 |









