| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75.5 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75.5x60 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma trufă |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma trufă , wenge magie |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2008957584794 |









