Caracteristici generale
| Capacitate, Gb | 64 Gb |
| Interfață | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire | 90 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 20 MB/s |
| Сarcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 60x18,8x8,6 mm |
| Greutate | 8.5 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557824893 |
Specificațiile și imaginile produsului USB Flash Drive Transcend JetFlash 730 64Gb White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.