| Capacitate, Gb | 128 Gb |
| Interfață | USB 3.2 , Type C |
| Rata de transfer la citire | 420 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 400 MB/s |
| Сarcasă | metal |
| Culoare | auriu |
| Dimensiuni | 71x20x8 mm |
| Greutate | 11 g |
| Suport OTG | da |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557850328 |





























