| Capacitate, Gb | 64 Gb |
| Interfață | USB 3.0 |
| Rata de transfer la citire | 140 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 40 MB/s |
| Сarcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 70x21x8 mm |
| Greutate | 7 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557824701 |





























