Caracteristici generale
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 512 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 560 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 520 MB/s |
| Tip de memorie | 3D V-NAND |
| Dimensiuni | 100x69.85x6.8 mm |
| Greutate | 63 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557837343 |
Specificațiile și imaginile produsului Solid State Drive (SSD) Transcend SSD230 512Gb (TS512GSSD230S) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.