| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 555x460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 330x398 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 153x398 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 140 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri metalic |
| Finisaj suprafaţă | antibacterian |
| Producător | Fabiano |









