| Pentru gaming | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Material blat | fibra de carbon |
| Culoare carcasă | negru |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | negru |
| Greutate | 17 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 17 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659844514 |









