Caracteristici generale
| Pentru gaming | da |
| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Înălțime | 72 cm,
118 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x72-118x70 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | pin |
| Greutate | 21.7 kg |
| Altele | cutia și colțul mesei sunt deteriorate |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 23.7 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 2009997946436 |
Specificațiile și imaginile produsului Marfa depreciata! Masa de birou Sense7 Nojo 140x70 Black Pine sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.