Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Lățime | 40.2 cm |
| Adîncime | 48.7 cm |
| Înălțime | 53.5 cm |
| Număr de saltare | 3 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997365442 |
Specificațiile și imaginile produsului Casetieră Компанит МП-3 Дуб Сонома sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.