Caracteristici generale
| Seria | RollBox |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | lemn |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Lățime | 43 cm |
| Adîncime | 40 cm |
| Înălțime | 64 cm |
| Număr de saltare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2000000005911 |
Specificațiile și imaginile produsului Casetieră Deco Rollbox Odys (RBODY-JJLVC-M37M52) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.