| Pentru gaming | da |
| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 72 cm, 118 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x72-118x60 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | negru/stejar |
| Material carcasă | metal |
| Greutate | 21.1 kg |
| Altele | actionare electrica , reglarea înălțimii 72-118 |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 21.1 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659844682 |








