Caracteristici generale
| Pentru gaming | da |
| Reglare pe înălțime | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 72 cm,
118 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x72-118x60 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | negru |
| Material carcasă | metal |
| Greutate | 21.1 kg |
| Altele | actionare electrica ,
reglarea înălțimii 72-118 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 21.1 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659844651 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Sense7 Nojo 120x60 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.