| Serie | Trio |
| Diametru | 150 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Înălţime | 150 mm |
| Tip patron | Bec încorporat |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | LED |
| Fluxul de lumină | 550 lm, 200 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 5 W, 2 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | satin |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | satin |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807413304 |









