Caracteristici generale
| Turația în gol | 3300 min‾¹ |
| Lungime cursă | 13 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 50 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 10,8 В / 2 A*h |
| Soft start | nu |
| LED cu lumină constantă | da |
| Valiză | nu |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381800754, 2100001282202 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie Makita JR103DZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.