Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 105 mm |
| Latime de taiere | 305 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Greutatea | 22.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Jet |
| Cod EAN | 7612375512496 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierastrău pentru taieri inclina Jet JSMS-12L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.